Predlozi za klađenje – maj

Na našim stranama pokušaćemo svakodnevno da iz prepune kladioničarske liste dajemo po nekoliko predloga za koje mislimo da imaju najveće šanse za „prolaz“. Predlozi za klađenje koji se nalaze na ovoj strani nalaze se i na našim tiketima, tako da će nama biti najviše žao ukoliko ne prođu :).

CHELSEA – WATFORD
Pon 15.05. 21:00
Chelsea će pobediti na meču.

DJURGARDEN – GOTEBORG
Pon 15.05. 19:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

NAFTAN – GORODEYA
Pon 15.05. 17:00
Gorodeya će pobediti na meču.


VILLAREAL – LA CORUNA
Ned 14.05. 20:00
Villareal će pobediti na meču.

LEGIA – LKS NIECIECZA
Ned 14.05. 18:00
Legia će pobediti na meču.

TEPLICE – BOHEMIANS 05
Ned 14.05. 18:30
Teplice će pobediti na meču.


FENERBAHCE – ANTALYA
Sub 13.05. 18:00
Fenerbahce će pobediti na meču.

METTA/LU – VENTSPILS
Sub 13.05. 16:00
Ventspils će pobediti na meču.

OLIMPIK D. – DYNAMO KYIV
Sub 13.05. 16:00
Dynamo Kyiv će pobediti na meču.


CELJE – KRSKO
Pet 12.05. 19:00
Celje će pobediti na meču.

FINN HARPS – BRAY
Pet 12.05. 21:00
Bray će pobediti na meču.

KARVINA – SPARTA PRAHA
Pet 12.05. 20:15

Sparta će pobediti na meču


OLYMPIQUE LYON – AJAX
Čet 11.05. 21:05
Olympique Lyon će pobediti na meču.

AB KOBENHAVN – HELSINGOR
Čet 11.05. 18:00
Helsingor će pobediti na meču.

ALBA – BAYERN
Čet 11.05. 20:30
Bayern će pobediti na meču


TELEKOM BONN – BROSE BAMBERG
Sre 10.05. 20:30
Brose Bamberg će pobediti na meču

SOKOLOV – ZNOJMO
Sre 10.05. 17:00
Sokolov će pobediti na meču.

SCHALKE II – OBERHAUSEN
Sre 10.05. 18:30
Schalke II će pobediti na meču.


JUVENTUS – MONACO
Uto 09.05. 20:45
Juventus će pobediti na meču.

MORTON – DUNDEE UTD.
Uto 09.05. 20:45
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

CZARNI SLUPSK – ANWIL
Uto 09.05. 20:00
Czarni Slupsk će pobediti na meču


INNSBRUCK – LASK
Pon 08.05. 18:30
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

HAFNARFJORDUR – KA AKUREYRI
Pon 08.05. 20:00
Hafnarfjordur će pobediti na meču.

LILLESTROM – ODD GRENLAND
Pon 08.05. 19:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču


LIVERPOOL – SOUTHAMPTON
Ned 07.05. 14:30
Liverpool će pobediti na meču.

OLYMPIQUE MARSEILLE – NICE
Ned 07.05. 21:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

ANDERLECHT – ZULTE-WAREGEM
Ned 07.05. 18:00
Anderlecht će pobediti na meču.


GALATASARAY – KASIMPASA
Sub 06.05. 18:00
Galatasaray će pobediti na meču.

AMKAR – CSKA
Sub 06.05. 13:00
CSKA će pobediti na meču.

DORTMUND – HOFFENHEIM
Sub 06.05. 15:30
Dortmund će pobediti na meču


DUNKERQUE – HERBIERS
Pet 05.05. 20:00
Dunkerque će pobediti na meču.

MVV – RKC WAALWIJK
Pet 05.05. 20:00
MVV će pobediti na meču.

KORONA KIELCE – JAGIELLONIA
Pet 05.05. 20:30
Jagiellonia će pobediti na meču.


BRADFORD – FLEETWOOD
Čet 04.05. 20:45
Bradford će pobediti na meču.

AARAU – ZURICH
Čet 04.05. 19:30
Zurich će pobediti na meču.

USAK – BANVIT
Čet 04.05. 18:00
Banvit će pobediti na meču


ALDERSHOT – TRANMERE
Sre 03.05. 20:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

BOGOTA – CD EQUIDAD
Sre 03.05. 21:00
CD Equidad će pobediti na meču.

AL SHARJAH – AL AIN
Sre 03.05. 19:00
Al Ain će pobediti na meču.


REAL MADRID – ATL.MADRID
Uto 02.05. 20:45
Real Madrid će pobediti na meču.

LIEFERING – INNSBRUCK
Uto 02.05. 18:30
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

OLYMPIAKOS – EFES
Uto 02.05. 20:00
Olympiakos će pobediti na meču


WATFORD – LIVERPOOL
Pon 01.05. 21:00
Liverpool će pobediti na meču.

CLUB BRUGGE – ZULTE-WAREGEM
Pon 01.05. 18:00
Club Brugge će pobediti na meču.

SKALICA – SLOVAN B.
Pon 01.05. 16:20
Slovan B. će pobediti na meču.

 

Translate »