SK predlozi za klađenje – SEPTEMBAR
Na ovoj strani postavljamo tipove za koje mislimo da imaju najveće šanse za prolaz. Naše predloge za klađenje postavljaju ljudi sa višegodišnjim iskustovom i sa visokim procentima uspešnosti u klađenju.
HAMBURGER – WERDER
Sub 30.09. 18:30
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
LEGANES – ATL.MADRID
Sub 30.09. 20:45
Atl.Madrid će pobediti na meču.
AKHISAR – FENERBAHCE
Pet 29.09. 19:00
Fenerbahce će pobediti na meču.
SCHALKE – LEVERKUSEN
Pet 29.09. 20:30
Zbir golova na meču će biti najmanje 3
ZENIT – SOCIEDAD
Čet 28.09. 19:00
Zenit će pobediti na meču.
BATE BORISOV – ARSENAL
Čet 28.09. 19:00
Arsenal će pobediti na meču.
APOEL NICOSIA – TOTTENHAM
Uto 26.09. 20:45
Tottenham će pobediti na meču.
BRISTOL CITY – BOLTON
Uto 26.09. 20:45
Bristol City će pobediti na meču.
AARHUS – MIDTJYLLAND
Pon 25.09. 19:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
SETUBAL – BOAVISTA
Pon 25.09. 21:00
Setubal će pobediti na meču.
SOCIEDAD – VALENCIA
Ned 24.09. 20:45
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
STANDARD – LOKEREN
Ned 24.09. 20:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
ADO DEN HAAG – SPARTA
Sub 23.09. 20:45
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
STURM – ALTACH
Ned 24.09. 00:30
Sturm će pobediti na meču.
NICE – ANGERS
Pet 22.09. 19:00
Nice će pobediti na meču.
TRABZON – ALANYASPOR
Pet 22.09. 19:00
Trabzon će pobediti na meču.
ST.GALEN – BASEL
Sre 20.09. 20:00
Basel će pobediti na meču.
LAZIO – NAPOLI
Sre 20.09. 20:45
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
CRYSTAL PAL. – HUDDERSFIELD
Uto 19.09. 20:45
Crystal Pal. će pobediti na meču.
VALENCIA – MALAGA
Uto 19.09. 20:00
Valencia će pobediti na meču.
BESIKTAS – KONYASPOR
Pon 18.09. 19:00
Besiktas će pobediti na meču.
NORDSJAELLAND – AARHUS
Pon 18.09. 19:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
PSV – FEYENOORD
Ned 17.09. 16:45
PSV će pobediti na meču.
RUBIN – URAL
Ned 17.09. 15:30
Rubin će pobediti na meču.
BOAVISTA – BENFICA
Sub 16.09. 19:15
Benfica će pobediti na meču.
SLOVAN B. – RUZOMBEROK
Sub 16.09. 17:30
Slovan B. će pobediti na meču.
SPARTA – AZ ALKMAAR
Pet 15.09. 20:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
RUSSIA – SERBIA
Pet 15.09. 20:30
Serbia će pobediti na meču
PORTO – BESIKTAS
Sre 13.09. 20:45
Porto će pobediti na meču.
LIVERPOOL – SEVILLA
Sre 13.09. 20:45
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
SLOVENIA – LATVIA
Uto 12.09. 20:30
Latvia će pobediti na meču
OLYMPIAKOS – SPORTING
Uto 12.09. 20:45
Sporting će pobediti na meču.
WEST HAM – HUDDERSFIELD
Pon 11.09. 21:00
West Ham će pobediti na meču.
NURNBERG – ST.PAULI
Pon 11.09. 20:30
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
ODENSE – BRONDBY – pogodak !!!
Ned 10.09. 18:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
KERKYRA – PANATHINAIKOS
Ned 10.09. 19:30
Panathinaikos će pobediti na meču.
SEVILLA – EIBAR – pogodak !!!
Sub 09.09. 18:30
Sevilla će pobediti na meču.
ARSENAL – BOURNEMOUTH – pogodak !!!
Sub 09.09. 16:00
Arsenal će pobediti na meču.
ARKA GDYNIA – WISLA KRAKOW
Pet 08.09. 20:30
Wisla Krakow će pobediti na meču.
GLENAVON – CARRICK UTD
Pet 08.09. 20:45
Glenavon će pobediti na meču
LATVIA – TURKEY
Čet 07.09. 19:45
Turkey će pobediti na meču
VIBORG – AALBORG – pogodak !!!
Čet 07.09. 19:30
Zbir golova na meču će biti najviše 2
GEORGIA – ITALY – pogodak !!!
Sre 06.09. 16:30
Italy će pobediti na meču
BODO – SANDNES ULF
Sre 06.09. 19:00
Bodo će pobediti na meču.
TURKEY – CROATIA
Uto 05.09. 20:45
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
TURKEY – BELGIUM – pogodak !!!
Uto 05.09. 20:00
Turkey će pobediti na meču
BELARUS – SWEDEN – pogodak !!!
Ned 03.09. 18:00
Sweden će pobediti na meču.
FROSINONE – CITTADELLA – pogodak !!!
Ned 03.09. 20:30
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
ISRAEL – MACEDONIA
Sub 02.09. 20:45
Oba tima će postići najmanje po gol na meču
SENEGAL – BURKINA FASO
Sub 02.09. 22:00
Senegal će pobediti na meču.
ROMANIA – ARMENIA – pogodak !!!
Pet 01.09. 20:45
Romania će pobediti na meču.
SERBIA – LATVIA – pogodak !!!
Pet 01.09. 16:00
Serbia će pobediti na meču