SK tipovi za klađenje – jun

JARO – E.I.F. 🙁
Pet 30.06. 17:30
Jaro će pobediti na meču.

WEXFORD – UCD 🙁
Pet 30.06. 21:00
UCD će pobediti na meču.

TEMPERLEY – LAS PAREJAS- pogodak !!!
Pet 30.06. 23:00
Temperley će pobediti na meču.


TRENCIN – TORPEDO KUTAISI – pogodak !!!
Čet 29.06. 17:20
Trencin će pobediti na meču.

DOMZALE – FLORA – pogodak !!!
Čet 29.06. 20:30
Domzale će pobediti na meču.

AARHUS – BRABRAND- pogodak !!!
Čet 29.06. 17:00
Aarhus će pobediti na meču.


PORTUGAL – CHILE  🙁
Sre 28.06. 20:00
Portugal će pobediti na meču.

KERBER A. – PLISKOVA KR. – pogodak !!!
Sre 28.06. 13:05
Kerber A. će pobediti na meču

MELZER G. – CHEN T. – pogodak !!!
Sre 28.06. 15:00
Melzer G. će pobediti na meču


PETROJET – ZAMALEK – pogodak !!!
Uto 27.06. 19:00
Zamalek će pobediti na meču.

RADWANSKA A. – DAVIS L.  – pogodak !!!
Uto 27.06. 14:45
Radwanska A. će pobediti na meču

JARO – OPS  – pogodak !!!
Uto 27.06. 17:30
Oba tima će postići najmanje po gol na meču


VIKINGUR – VIKINGUR O. – pogodak !!!
Pon 26.06. 21:15
Vikingur će pobediti na meču.

ANDERSON K. – BELLUCCI T. – pogodak !!!
Pon 26.06. 13:20
Anderson K. će pobediti na meču

STROMSGODSET – MOLDE – pogodak !!!
Pon 26.06. 19:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču


BOCA JUNIORS – UNION SANTA FE – pogodak !!!
Ned 25.06. 21:15
Boca Juniors će pobediti na meču.

VIKING – HAUGESUND- pogodak !!!
Ned 25.06. 20:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

R.FEDERER – ZVEREV A. – pogodak !!!
Ned 25.06. 13:05
R.Federer će pobediti na meču


MEXICO – RUSSIA- 🙁
Sub 24.06. 17:00
Russia će pobediti na meču.

VALERENGA – LILLESTROM- pogodak !!!
Sub 24.06. 18:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

CILIC M. – G.MULLER- pogodak !!!
Sub 24.06. 14:20
Cilic M. će pobediti na meču


CAMEROON – AUSTRALIA – 🙁
Čet 22.06. 17:00
Zbir golova na meču će biti najmanje 3

LANUS – HURACAN AR. – pogodak !!!
Čet 22.06. 22:10
Lanus će pobediti na meču.

J.KONTA – VANDEWEGHE C. – 🙁
Čet 22.06. 16:20
J.Konta će pobediti na meču


MEXICO – NEW ZEALAND – pogodak !!!
Sre 21.06. 20:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

JERV – ASANE – pogodak !!!
Sre 21.06. 18:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

ZVEREV A. – KOHLSCHREIBER P. – pogodak !!!
Sre 21.06. 14:55
Zverev A. će pobediti na meču


FREDRIKSTAD – KONGSVINGER – pogodak !!!
Uto 20.06. 19:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

SERBIA M21 – MACEDONIA M21 – 🙁
Uto 20.06. 18:00
Serbia M21 će pobediti na meču.

AL MERREIKH – FERROVIARIO – pogodak !!!
Uto 20.06. 22:00
Al Merreikh će pobediti na meču.


BRANN – STABAEK – pogodak !!!
Pon 19.06. 19:00
Brann će pobediti na meču.  

FLORA – NOMME- pogodak !!!
Pon 19.06. 19:00
Flora će pobediti na meču.

STRASBOURG – CHALON ELAN- pogodak !!!
Pon 19.06. 20:30
Strasbourg će pobediti na meču


STROMMEN – SANDNES ULF- pogodak !!!
Ned 18.06. 18:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

CAMEROON – CHILE- pogodak !!!
Ned 18.06. 20:00
Chile će pobediti na meču.

RIVER PLATE – RACING CLUB – 🙁
Ned 18.06. 22:15
River Plate će pobediti na meču.

 

RUSSIA – NEW ZEALAND- pogodak !!!
Sub 17.06. 17:00
Russia će pobediti na meču.

SANTA CRUZ – INTERNACIONAL – 🙁
Sub 17.06. 21:30
Internacional će pobediti na meču.

ARENDAL – BODO – pogodak !!!
Sub 17.06. 15:00
Bodo će pobediti na meču.


ASSYRISKA BK – QVIDING – pogodak !!!
Pet 16.06. 19:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

VALENCIA – REAL MADRID – 🙁
Pet 16.06. 20:30
Real Madrid će pobediti na meču

M.ZVEREV – HAAS T. – pogodak !!!
Pet 16.06. 15:00
M.Zverev će pobediti na meču


STJARNAN – VIKINGUR   – pogodak !!!
Čet 15.06. 22:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

SUDUVA – LIETAVA  – pogodak !!!
Čet 15.06. 19:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

RODINA E. – LOTTNER A.- pogodak !!! 
Čet 15.06. 13:45
Rodina E. će pobediti na meču


PS KEMI – MARIEHAMN – 🙁
Sre 14.06. 17:30
Mariehamn će pobediti na meču.

VALENCIA – REAL MADRID – 🙁
Sre 14.06. 20:30
Real Madrid će pobediti na meču

BEDENE A. – ESCOBEDO E. – pogodak !!!
Uto 13.06. 20:30

Sre 14.06. 11:05
Bedene A. će pobediti na meču


PARMA – PORDENONE – 🙁
Uto 13.06. 20:45
Parma će pobediti na meču.

SAN MARINO M21 – MOLDOVA M21 – pogodak !!!
Uto 13.06. 20:30
Moldova M21 će pobediti na meču.

ROMANIA – CHILE – pogodak !!!
Uto 13.06. 20:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču


IRAN – UZBEKISTAN – pogodak !!!
Pon 12.06. 18:45
Iran će pobediti na meču.

VENEZIA – TRENTO – pogodak !!!
Pon 12.06. 20:45
Venezia će pobediti na meču

LATVIA – ESTONIA – pogodak !!!
Pon 12.06. 18:45
Oba tima će postići najmanje po gol na meču


MJONDALEN – ULL KISA  – pogodak !!!
Ned 11.06. 18:00
Mjondalen će pobediti na meču.

VITORIA – ATLETICO MINEIRO 🙁
Ned 11.06. 21:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču

R.IRELAND – AUSTRIA 🙁
Ned 11.06. 18:00
R.Ireland će pobediti na meču.


KAZAKHSTAN – DENMARK – pogodak !!!
Sub 10.06. 18:00
Denmark će pobediti na meču.

MONTENEGRO – ARMENIA – pogodak !!!
Sub 10.06. 20:45
Montenegro će pobediti na meču.

IVORY COAST – GUINEA 🙁
Sub 10.06. 22:00
Ivory Coast će pobediti na meču.


MURRAY A. – S.WAWRINKA – pogodak !!!
Pet 09.06. 10:00
S.Wawrinka će pobediti na meču

FMP – PARTIZAN 🙁
Pet 09.06. 21:00
Partizan će pobediti na meču

BRAZIL – ARGENTINA 🙁
Pet 09.06. 12:05
Oba tima će postići najmanje po gol na meču


ITALY – URUGUAY – pogodak !!!
Sre 07.06. 20:45
Italy će pobediti na meču.

KEFLAVIK – HAUKAR – pogodak !!!
Sre 07.06. 21:15
Keflavik će pobediti na meču.

PARTIZAN – FMP 🙁
Sre 07.06. 21:00
Partizan će pobediti na meču


HUNGARY – RUSSIA  – pogodak !!!
Pon 05.06. 20:30
Russia će pobediti na meču.

FYLKIR – LEIKNIR – pogodak !!!
Pon 05.06. 20:00
Fylkir će pobediti na meču.

GAIS – TRELLEBORG 🙁
Pon 05.06. 19:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču


NETHERLANDS – IVORY COAST  – pogodak !!!
Ned 04.06. 19:30
Netherlands će pobediti na meču.

LEGIA – LECH.GDANSK 🙁
Ned 04.06. 18:00
Legia će pobediti na meču.

AFC UNITED – AIK  – pogodak !!!
Ned 04.06. 15:00
Oba tima će postići najmanje po gol na meču


JUVENTUS – REAL MADRID 🙁
Sub 03.06. 20:45
Meč će se završiti nerešenim rezultatom.

FLUMINENSE – VITORIA – pogodak !!!
Sub 03.06. 23:00
Zbir golova na meču će biti najmanje 3

J.ISNER – KHACHANOV K. 🙁
Sub 03.06. 13:40
J.Isner će pobediti na meču


YOUNG BOYS – LAUSANNE – pogodak !!! 
Pet 02.06. 20:30
Young Boys će pobediti na meču.

DARUSSAFAKA – FENERBAHCE – 🙁
Pet 02.06. 19:00
Darussafaka će pobediti na meču

WOZNIACKI C. – BELLIS C. -pogodak !!!
Pet 02.06. 16:20
Wozniacki C. će pobediti na meču


STRASBOURG – ASVEL LYON – 🙁
Čet 01.06. 20:45
Strasbourg će pobediti na meču

MIDTJYLLAND – RANDERS – pogodak !!! 
Čet 01.06. 20:00
Midtjylland će pobediti na meču.

MIDDELFART – JAMMERBUGT – pogodak !!!
Čet 01.06. 19:00
Zbir golova na meču će biti najmanje 3

Translate »